KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15565200
nr 1556 5200
Oljemålningar
5 st, Arne Lindblom, Stockholmsmotiv. Signerade. Olja på pannå, 17x14 ca, yttermått inklusive ram: 27x25 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 18:18:22
300 kr
600 kr
800 kr